חולצה טקטית מדי לחימה צבע ירוק זית דגם מעכב בעירה FR

מק"ט : Q9SGGDAOHO
ישנם 6 מוצרים זמינים במלאי.
 • 349.00
  489.00
 • אפשרויות:
  מידת בגדים
  צבע
  בחירת צבע
אזל המלאי.
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
שיתוף ב Whatsapp
חולצה לחימה טקטית צבע ירוק זית דגם מעכב בעירה FR דגם יחידות מיוחדות  צאוורון עגול 
חולצות קרב צבאי מבד חסין אש . חולצת לחימה מושלמת עבור לוחמים ואנשי מילואיםלוחמי  יחידות התערבות והשתלטות 
נותנת פתרון מושלם לנידוף זיעה והורדת טמפרטורת גוף במהלך לבישת אפוד קרבי וכו . זה חולצת לחימה עשוי מבד אשר לא נמס ,   דגם בטיחותי עמיד בטמפרטורות  חום עד 120  מעלות צלסיוס  במידה ובא במגע עם מקור חום מתחיל להתפורר ב120 מעלות ולא נמס ומטפטף . החולצה עוצבה עם בד קל ואוורירי  מותאם לסילוק  לחות , תוך שמירה על הגוף  יבש.  החולצה בעלת

כיס שרוול לאחסון,  הצווארון עגול למניעת לחיצה מאיזור הריץ רץ שרוולים מרופדים  נגד שחיקה    , סקוצים על כיסי שרוול להוספת שם, דרגה  סימוני כוחות ודגל.​ הרכב בד 
 • שרוולים - 50% ניילון ריפסטופ  / 50% כותנה, גוף - 40% אקריליק  / 60% כותנה, 


מדי הלחימה החדשים של היחידות המיוחדות חולצת לחימה מאווררת עם צאוורון עגול מבד מעכב בעירה FR 
החולצה תוכננה ישירות בשיתוף פעולה עם אנשי צבא וכוחות הביטחון ולכן היא אידאלית לשימוש טקטי בכל מסגרת מבצעית.מתאים לחיילי סדיר ומילואים מטיילים שטח ובסבך.
-חולצה קלה על הגוף בעלת משקל קל כנוצה, ובעלת גזרה נוחה.

התפירה איכותית כך שהבגד איננו נותן תחושה של בגד הדוק או מגביל. התפרים שטוחים ולא יוצרים חיכוך בגוף
-גוף החולצה עשוי בד מנדף זיעה תערובת של כותנה ופוליאסטר למניעת שפשפת והיווצרות נקודות לחיצה על ידי הווסט או הקרמון 


נא להתקשר לוודא מידה במלאי לפני ביצוע הזמנה 
0528262490
כל המידות כרגע במלאי גזרה אמריקאית 

סרגל מידות 
מי שמידה S/M יזמין מידה S 
מי שמידה L יזמין מידה M 
מי שמידה XL  יזמין מידה L 
מי שמידה XXL יזמין מידה XL 
*קיים במידות S-3XL.  שימו לב . החולצות האלו יושבות בגזרה מדוייקת על הגוף המידה זה אותו מידה כמו שאתם לובשים   אך נמתחות טוב מאד ולכן מתאימות לכמה מבני גוף באותו הגובה.    

בשימוש מגוון יחידות צה"ל מיוחדות כמדים מבצעיים המוצר יימכר בהצגת תעודת בטחון(חוגר , מילואים, שוטר , איש בטחון בתפקיד) 
ראשי / תנאי שימוש
תנאי שימוש
כללי
אתר frishman81 הוא אתר אינטרנט המוכר מוצרים דרך האינטרנט. האתר הינו בבעלות החברה די.אס.או סחר ע.מ 558181343 ("המפעיל"). המכירה נעשית הן באמצעות מכירה באתר והן במכירה טלפונית. בכל מקום בתקנון זה שיש שימוש בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע. שימוש באתר ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה ע"י האתר, מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינו מסכים לתנאי מתנאיו הוא מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר ולא להצטרף למועדון הלקוחות. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שהוא שיעשה על ידי הלקוח (להלן "לקוח") באתר, ומהוות את הבסיס המשפטי בין הלקוח לאתר.

הליך הרכישה
רכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת. אי מילוי מלא ומדוייק של הפרטים עלול לגרום לכך שהמפעיל לא יוכל לספק את ההזמנה. חיוב הלקוח בגין המוצר, יתבצע דרך כרטיס האשראי, לאחר שיאשר את ביצוע ההזמנה במקום המתאים לכך ובהתאם לנהלי חברת הסליקה. למען הסר ספק, משלוח הדואר האלקטרוני ללקוח אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את האתר. רק הרישום שנרשם במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות. אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי, והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע החל מיום בו אושרה העסקה ע"י חברת האשראי. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברת האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה המזמינה אותו להסדיר את התשלום כתנאי לביצוע ההזמנה.
לקוח רשאי לבצע הזמנות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן: (1) הלקוח כשיר לבצע פעולות משפטיות. למען הסר הספק, שימוש בכרטיס אשראי במסגרת הרכישה באתר מהווה חזקה חלוטה לכשרותו המשפטית של בעל הכרטיס לבצע את העסקה.(2) הלקוח הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל או בחו"ל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי (3) הלקוח הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת פיסית בישראל.

אספקה והובלת המוצרים
האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה, תוך המועד הקבוע בדף המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר. האתר לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח. זמני אספקת המוצרים המצויינים כוללים רק ימי עסקים (ימי חול שאינם ימי שבתון בישראל, ערבי שבת וחג, שבתות וחגים לא יבואו במניין זה (להלן: "ימי עסקים") .. חשוב לציין שבכל רכישה, הלקוחות יקבלו את המוצר שרכשו לפי התיאור שלו באתר, במידה ולא קיבלו את המוצר שהזמינו יהיו הלקוחות זכאים להשיב את המוצר ולקבל את כספם חזרה.

שירות לקוחות
שאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים באתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני. האתר יעשה את מרב המאמצים להתייחס לכל פנייה אליו בתוך 24 שעות, וזאת בתור שירות למשתמשי האתר.

צור קשר

פרישמן 81 מושב קלחים
כתובת: משק פרישמן 81 מושב קלחים
מספר עסק: 558181343 די.אס.או סחר
טלפון: 0528262490
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}