חולצה טקטית מדי לחימה צבע ירוק זית עם מגני מרפק

מק"ט : שנב123
ישנם 4 מוצרים זמינים במלאי.
  • 319.00
    389.00
  • אפשרויות:
    מידת בגדים
אזל המלאי.
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
שיתוף ב Whatsapp
חולצה טקטית מדי לחימה צבע ירוק זית עם מגני מרפק דגם זה מגיע עם 2 יחידות מגני מרפק נשלפים 
מדי הלחימה החדשים של היחידות המיוחדות חולצת לחימה מאווררת עם ריצרץ לשימוש טקטי. מתאים לחיילי סדיר ומילואים מטיילים שטח ובסבך 
חולצה קלה על הגוף בעלת משקל קל כנוצה, ובעלת גזרה נוחה. איזור הכתפיים והגב בעל בד ניילון ריפסטופ RIPSTOP  החסין נגד קריעה ודוחה מים בצורה מושלמת 
התפירה איכותית כך שהבגד איננו נותן תחושה של בגד הדוק או מגביל. החוצה מגיעה עם 2 מגיני מרפקים בנוסף הנתינים לשליפה לפני כביסה כפי שמוצג בסרטון
גוף החולצה עשוי בד מנדף זיעה תערובת של כותנה ופוליאסטר  למניעת שפשפת והיווצרות נקודות לחיצה על ידי הווסט או הקרמון 
על כתפי החולצה יש סקוצים להדבקת סימון טקטי דגל ישראל ואו זיהוי כוחות ומיספור 

 
*קיים במידות S-XXL.      נא להזמין 2 מידות מעל המידה הרצויה בדגם זה המידה הבסיסית היא קטנה מצורף סרגל מידות 
זה הדגם הבסיסי  באפשרותנו לספק דגמים מתקדמים יותר של מגוון יצרנים ולפי תקנים 
סרגל מידות מי שמידה XS יזמין מידה M
                      מי שמידה S יזמין מידה  L   
                         מי שמידה M יזמין XL      
                 מי שמידה  L יזמין מידה XXL 

דגם זה מתאים לרכישה לבודדים בלבד 
לקבוצות ויחידות צבאיות אנו משווקים דגמים נוספים של חולצות לחימה טקטיות בהתאם לתקציב ולאיפיון הרכבי הבד 
ניתן ליצור קשר לקבלת פרטים נוספים וביצוע הזמנה מיוחדת 0528262490 או לפנות לגבי ייעוץ והתאמה 


בשימוש מגוון יחידות מיוחדות כמדים מבצעיים (צהל שב"ס ומשטרה )
ראשי / תנאי שימוש
תנאי שימוש
כללי
אתר frishman81 הוא אתר אינטרנט המוכר מוצרים דרך האינטרנט. האתר הינו בבעלות החברה די.אס.או סחר ע.מ 558181343 ("המפעיל"). המכירה נעשית הן באמצעות מכירה באתר והן במכירה טלפונית. בכל מקום בתקנון זה שיש שימוש בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע. שימוש באתר ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה ע"י האתר, מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינו מסכים לתנאי מתנאיו הוא מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר ולא להצטרף למועדון הלקוחות. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שהוא שיעשה על ידי הלקוח (להלן "לקוח") באתר, ומהוות את הבסיס המשפטי בין הלקוח לאתר.

הליך הרכישה
רכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת. אי מילוי מלא ומדוייק של הפרטים עלול לגרום לכך שהמפעיל לא יוכל לספק את ההזמנה. חיוב הלקוח בגין המוצר, יתבצע דרך כרטיס האשראי, לאחר שיאשר את ביצוע ההזמנה במקום המתאים לכך ובהתאם לנהלי חברת הסליקה. למען הסר ספק, משלוח הדואר האלקטרוני ללקוח אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את האתר. רק הרישום שנרשם במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות. אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי, והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע החל מיום בו אושרה העסקה ע"י חברת האשראי. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברת האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה המזמינה אותו להסדיר את התשלום כתנאי לביצוע ההזמנה.
לקוח רשאי לבצע הזמנות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן: (1) הלקוח כשיר לבצע פעולות משפטיות. למען הסר הספק, שימוש בכרטיס אשראי במסגרת הרכישה באתר מהווה חזקה חלוטה לכשרותו המשפטית של בעל הכרטיס לבצע את העסקה.(2) הלקוח הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל או בחו"ל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי (3) הלקוח הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת פיסית בישראל.

אספקה והובלת המוצרים
האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה, תוך המועד הקבוע בדף המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר. האתר לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח. זמני אספקת המוצרים המצויינים כוללים רק ימי עסקים (ימי חול שאינם ימי שבתון בישראל, ערבי שבת וחג, שבתות וחגים לא יבואו במניין זה (להלן: "ימי עסקים") .. חשוב לציין שבכל רכישה, הלקוחות יקבלו את המוצר שרכשו לפי התיאור שלו באתר, במידה ולא קיבלו את המוצר שהזמינו יהיו הלקוחות זכאים להשיב את המוצר ולקבל את כספם חזרה.

שירות לקוחות
שאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים באתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני. האתר יעשה את מרב המאמצים להתייחס לכל פנייה אליו בתוך 24 שעות, וזאת בתור שירות למשתמשי האתר.

צור קשר

פרישמן 81 מושב קלחים
כתובת: משק פרישמן 81 מושב קלחים
מספר עסק: 558181343 די.אס.או סחר
טלפון: 0528262490
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}