מכנס טקטי ריפסטופ דגם 9 כיסים Helikon-Tex SFU NEXT pant

מק"ט : SP-SFN-PR
  • 290.00
    349.00
אזל המלאי.
שיתוף ב Whatsapp
חברת הליקון טקס Helikon-Tex  מיובאת על ידינו כיבואן בלעדי ישירות מגרמניה/ פולין 
ניתן להגיע להתרשם מהמוצרים באולם התצוגה שלנו במושב קלחים משק 81 
הדגם הנמכר ביותר בעולם של המותג HELIKON TEX 
מכנס טקטי ריפסטופ   דגם 9 כיסים Helikon-Tex SFU NEXT pant

SFU NEXT® PANTS - POLYCOTTON RIPSTOP

  Helikon-Tex SFU NEXT pant
 
מכנס טקטי עשוי מבד RIPSTOP  עמיד בפני קריעה
קיים במידות- S/M/L/XL  
קיים בצבעים-ירוק בהיר/חול/חאקי/אפור/ ירוק כהה /כחול כהה/ שחור 
מכנס טקטי עמיד בפני שיפשופים; עשוי 60% כותנה, 40% פוליאסטר אריגת  ריפסטופ.
משקל-785 גרם

-בעל 9 כיסים
- ישנו מקום מיוחד עבור מגני ברכיים
-יכולת כיוונון באזור המותניים והקרסול.
-סגירה על כפתורים
תוספות וופנקציות נוספות 

מאפיינים

מותניים מתכווננים ואזיקים
D- טבעות לאבטחת ציוד ועזרים 
שני כיסים קדמיים רחבים 
קצוות ופתיחה מהירה  של הכיסים 
שני כיסים קדמיים EDC כיסים עם סוג סגירה חדש לעזרים עם מקום מרווח 
שני כיסים אחוריים 
שני כיסי ירך עם סגירת סקוץ וולקרו וסגירת הכפתור,לאבטחת עזרים 

כיסים  נוספים עם פתיחה אלסטית  בכיסי המטען עבור מחסניות   עזרי חילוף, וציוד עזרה ראשונה  או פריטים  קטנים אחרים
שכבת בד כפולה בישבן לריפוד ולמניעת קריעת המכנס באזורים השחיקים 

שרוכים באיזור  רגליים
בשימוש אצל כוחות הביטחון,מאבטחים ושוטרים.
*נא ליצור קשר טלפונית לבדיקת זמינות  צבע דגם ומידה במלאי  לפני ביצוע הזמנה 0528262490
ראשי / תנאי שימוש
תנאי שימוש
כללי
אתר frishman81 הוא אתר אינטרנט המוכר מוצרים דרך האינטרנט. האתר הינו בבעלות החברה די.אס.או סחר ע.מ 558181343 ("המפעיל"). המכירה נעשית הן באמצעות מכירה באתר והן במכירה טלפונית. בכל מקום בתקנון זה שיש שימוש בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע. שימוש באתר ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה ע"י האתר, מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינו מסכים לתנאי מתנאיו הוא מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר ולא להצטרף למועדון הלקוחות. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שהוא שיעשה על ידי הלקוח (להלן "לקוח") באתר, ומהוות את הבסיס המשפטי בין הלקוח לאתר.

הליך הרכישה
רכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת. אי מילוי מלא ומדוייק של הפרטים עלול לגרום לכך שהמפעיל לא יוכל לספק את ההזמנה. חיוב הלקוח בגין המוצר, יתבצע דרך כרטיס האשראי, לאחר שיאשר את ביצוע ההזמנה במקום המתאים לכך ובהתאם לנהלי חברת הסליקה. למען הסר ספק, משלוח הדואר האלקטרוני ללקוח אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את האתר. רק הרישום שנרשם במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות. אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי, והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע החל מיום בו אושרה העסקה ע"י חברת האשראי. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברת האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה המזמינה אותו להסדיר את התשלום כתנאי לביצוע ההזמנה.
לקוח רשאי לבצע הזמנות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן: (1) הלקוח כשיר לבצע פעולות משפטיות. למען הסר הספק, שימוש בכרטיס אשראי במסגרת הרכישה באתר מהווה חזקה חלוטה לכשרותו המשפטית של בעל הכרטיס לבצע את העסקה.(2) הלקוח הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל או בחו"ל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי (3) הלקוח הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת פיסית בישראל.

אספקה והובלת המוצרים
האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה, תוך המועד הקבוע בדף המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר. האתר לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח. זמני אספקת המוצרים המצויינים כוללים רק ימי עסקים (ימי חול שאינם ימי שבתון בישראל, ערבי שבת וחג, שבתות וחגים לא יבואו במניין זה (להלן: "ימי עסקים") .. חשוב לציין שבכל רכישה, הלקוחות יקבלו את המוצר שרכשו לפי התיאור שלו באתר, במידה ולא קיבלו את המוצר שהזמינו יהיו הלקוחות זכאים להשיב את המוצר ולקבל את כספם חזרה.

שירות לקוחות
שאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים באתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני. האתר יעשה את מרב המאמצים להתייחס לכל פנייה אליו בתוך 24 שעות, וזאת בתור שירות למשתמשי האתר.

צור קשר

פרישמן 81 מושב קלחים
כתובת: משק פרישמן 81 מושב קלחים
מספר עסק: 558181343 די.אס.או סחר
טלפון: 0528262490
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}