נעליים טקטיות הרים גבוה לואה שחור LOWA Recce Boots GORE-TEX® Black

מק"ט : VHO8TO3I95
 • 1,250.00
  1,499.00
  מחיר לאחר לייק: 1,150.00 (23% הנחה)
אזל המלאי.
שיתוף ב Whatsapp
נעליים צבאיות קלות  טקטיות הרים גבוה לואה שחור

LOWA Recce Boots GORE-TEX® Black

נעלי הרים לואה לגברים שחור  LOWA Recce Boots  GTX  BLACK דגם  גורטקס
 הנעל צבאית 
תאור מפורט
תוצרתLowa, גרמניה 

נעלי LOWA מגף גבוה8 אינצ,  דגם רב תכליתי, קל, נוח ואטום למים  .
נעל טקטית מקצועית, שתוכננה במקור כנעל צבאית משטרתית ,  אטומה למים ונושמת, קלת משקל במיוחד
מאושר במשטרה ובשב"ס  כדגם מבצעי , ונמצא בשימוש של די הרבה יחידות צבא ומשטרה. מתאים ולכל מי שזקוק לנעל קלה לשימוש קשוח 

LOWA Recce Boots Boots Black

Part of the LOWA Task Force Military and Police boot range, the fully waterproof LOWA Recce boots GORE-TEX® is a more lightweight alternative to the iconic LOWA Combat GORE-TEX® boots. A favourite with those looking for LOWA build quality in a boot more suited to an urban environment, driving duties, light training and running.

The LOWA Recce GTX® is a step up in specification & comfort from the previous LOWA Seeker giving complete underfoot protection. The fully waterproof LOWA Recce GTX® is a midweight alternative offering an expanded toe box with more volume and space in the arch & instep. Smart, durable, easy to look after, and with all of LOWA's fantastic foot technology combined in a patrol boot for the discerning professional. This makes the LOWA Recce boots an excellent all-rounder, for uniform and non uniform duties alike. 

 • Construction: board lasted upper - cemented sole
 • Upper: full grain leather, 2.2 - 2.4 mm + Cordura®
 • Lacing: closed hooks
 • Lining: GORE-TEX® Performance Comfort Footwear
 • Sole: Vibram® "MVS"
 • Upper height inside/outside: 195/230
 • Usage: moderate terrain (mid-weight military boot)
 • Weight: 1760 g/pair
 • Task Force collection
מאפיינים נוספים
מידות:,41-47
צבעים: - שחור,Black - 


נא לוודא דגם מידה וצבע טלפונית  לפני ביצוע הזמנה 0528262490 
יצרן: LOWA TASK FORCE מיוצר באירופה
אחריות: ע"י היבואן
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים מיום אישור העסקה

ראשי / תנאי שימוש
תנאי שימוש
כללי
אתר frishman81 הוא אתר אינטרנט המוכר מוצרים דרך האינטרנט. האתר הינו בבעלות החברה די.אס.או סחר ע.מ 558181343 ("המפעיל"). המכירה נעשית הן באמצעות מכירה באתר והן במכירה טלפונית. בכל מקום בתקנון זה שיש שימוש בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע. שימוש באתר ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה ע"י האתר, מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינו מסכים לתנאי מתנאיו הוא מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר ולא להצטרף למועדון הלקוחות. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שהוא שיעשה על ידי הלקוח (להלן "לקוח") באתר, ומהוות את הבסיס המשפטי בין הלקוח לאתר.

הליך הרכישה
רכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת. אי מילוי מלא ומדוייק של הפרטים עלול לגרום לכך שהמפעיל לא יוכל לספק את ההזמנה. חיוב הלקוח בגין המוצר, יתבצע דרך כרטיס האשראי, לאחר שיאשר את ביצוע ההזמנה במקום המתאים לכך ובהתאם לנהלי חברת הסליקה. למען הסר ספק, משלוח הדואר האלקטרוני ללקוח אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את האתר. רק הרישום שנרשם במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות. אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי, והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע החל מיום בו אושרה העסקה ע"י חברת האשראי. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברת האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה המזמינה אותו להסדיר את התשלום כתנאי לביצוע ההזמנה.
לקוח רשאי לבצע הזמנות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן: (1) הלקוח כשיר לבצע פעולות משפטיות. למען הסר הספק, שימוש בכרטיס אשראי במסגרת הרכישה באתר מהווה חזקה חלוטה לכשרותו המשפטית של בעל הכרטיס לבצע את העסקה.(2) הלקוח הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל או בחו"ל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי (3) הלקוח הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת פיסית בישראל.

אספקה והובלת המוצרים
האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה, תוך המועד הקבוע בדף המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר. האתר לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח. זמני אספקת המוצרים המצויינים כוללים רק ימי עסקים (ימי חול שאינם ימי שבתון בישראל, ערבי שבת וחג, שבתות וחגים לא יבואו במניין זה (להלן: "ימי עסקים") .. חשוב לציין שבכל רכישה, הלקוחות יקבלו את המוצר שרכשו לפי התיאור שלו באתר, במידה ולא קיבלו את המוצר שהזמינו יהיו הלקוחות זכאים להשיב את המוצר ולקבל את כספם חזרה.

שירות לקוחות
שאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים באתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני. האתר יעשה את מרב המאמצים להתייחס לכל פנייה אליו בתוך 24 שעות, וזאת בתור שירות למשתמשי האתר.

צור קשר

פרישמן 81 מושב קלחים
כתובת: משק פרישמן 81 מושב קלחים
מספר עסק: 558181343 די.אס.או סחר
טלפון: 0528262490
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}