נעליים מדבריות טקטיות הרים לואה LOWA ELITE DESERT

מק"ט : SXQXJU3O05
ישנם 2 מוצרים זמינים במלאי.
 • 1,300.00
  1,599.00
אזל המלאי.
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
שיתוף ב Whatsapp

נעלי הרים לואה לגברים LOWA ELITE  DESERT 

נעליים לגברים  LOWA ELITE DESERT   צבע מדברי עור מלא הסדרה הטקטית 
תאור מפורט
תוצרת: Lowa, צבע מדברי או חום


לואה

.
לואה

 לואה ELITE DESERT 
נעל הרים מדברית מתוכננת לספק ביצועים טקטית תפקודית, עמידות עליונה ונוחות לאורך זמן במגוון רב של אקלים וסביבות. 
המגף הטקטי תוצרת הגרמנית כולל עור מפוצל ואריג עליון להגנה מקסימלית מפני חום וקור קיצוניים, משולב עם סוליית  ויברם MVS השומרת על מתיחה על פני שטח קשוחים  ולא אחידים. כמו כן, סוליה דוחה שמנים וחומרים  כימיים עבור בטיחות במקום העבודה מעולה. 
המצע המרופד פוליאוריטן מספק כל היום ריפוד קשת תמיכה, סוליית  קצף נשלפת  מבטיחה התאמה נוחה, יציבה. 
לוח גמיש אכילס מפחית את המתח שריר מבלי להגביל את הפונקציונליות עבור טווח מלא של תנועה בעת ריצה או טיפוס, משולב  ציפוי הפנימי המנדף זיעה עבור פנים קריר, יבש.

תכונות של נעלי לואה  עלית

 • גובה: 8 "
 • משקל:1550 גר '. לזוג
 • פיצול עור ובד עליון
 • סוליית ויבראם MVS outsole עםדוחה  שמן ועמידות כימית
 • מרכך פוליאוריטן מרופד
 • רפידה פנימית נשלפת סגור תא קצף insole
 •  בטנה מנדפת זיעה ולחות 
 • שרוול עקב  עם מגן תמיכה גמיש
 • ניילון שאנק לתמיכה
 • לשון מרופדת
 • כובע הבוהן עמיד
 • מערכת סגירה וו סגורה
 •  
 • מיוצר בגרמניה

מאפיינים נוספים
מידות:,42-47
צבעים: - חום בהיר מדברי DESERT  - 
נא לוודא דגם מידה וצבע טלפונית  לפני ביצוע הזמנה 0528262490 
יצרן: LOWA TASK FORCE
אחריות: ע"י היבואן
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים מיום אישור העסקה


 
 

 
ראשי / תנאי שימוש
תנאי שימוש
כללי
אתר frishman81 הוא אתר אינטרנט המוכר מוצרים דרך האינטרנט. האתר הינו בבעלות החברה די.אס.או סחר ע.מ 558181343 ("המפעיל"). המכירה נעשית הן באמצעות מכירה באתר והן במכירה טלפונית. בכל מקום בתקנון זה שיש שימוש בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע. שימוש באתר ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה ע"י האתר, מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינו מסכים לתנאי מתנאיו הוא מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר ולא להצטרף למועדון הלקוחות. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שהוא שיעשה על ידי הלקוח (להלן "לקוח") באתר, ומהוות את הבסיס המשפטי בין הלקוח לאתר.

הליך הרכישה
רכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת. אי מילוי מלא ומדוייק של הפרטים עלול לגרום לכך שהמפעיל לא יוכל לספק את ההזמנה. חיוב הלקוח בגין המוצר, יתבצע דרך כרטיס האשראי, לאחר שיאשר את ביצוע ההזמנה במקום המתאים לכך ובהתאם לנהלי חברת הסליקה. למען הסר ספק, משלוח הדואר האלקטרוני ללקוח אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את האתר. רק הרישום שנרשם במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות. אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי, והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע החל מיום בו אושרה העסקה ע"י חברת האשראי. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברת האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה המזמינה אותו להסדיר את התשלום כתנאי לביצוע ההזמנה.
לקוח רשאי לבצע הזמנות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן: (1) הלקוח כשיר לבצע פעולות משפטיות. למען הסר הספק, שימוש בכרטיס אשראי במסגרת הרכישה באתר מהווה חזקה חלוטה לכשרותו המשפטית של בעל הכרטיס לבצע את העסקה.(2) הלקוח הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל או בחו"ל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי (3) הלקוח הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת פיסית בישראל.

אספקה והובלת המוצרים
האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה, תוך המועד הקבוע בדף המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר. האתר לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח. זמני אספקת המוצרים המצויינים כוללים רק ימי עסקים (ימי חול שאינם ימי שבתון בישראל, ערבי שבת וחג, שבתות וחגים לא יבואו במניין זה (להלן: "ימי עסקים") .. חשוב לציין שבכל רכישה, הלקוחות יקבלו את המוצר שרכשו לפי התיאור שלו באתר, במידה ולא קיבלו את המוצר שהזמינו יהיו הלקוחות זכאים להשיב את המוצר ולקבל את כספם חזרה.

שירות לקוחות
שאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים באתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני. האתר יעשה את מרב המאמצים להתייחס לכל פנייה אליו בתוך 24 שעות, וזאת בתור שירות למשתמשי האתר.

צור קשר

פרישמן 81 מושב קלחים
כתובת: משק פרישמן 81 מושב קלחים
מספר עסק: 558181343 די.אס.או סחר
טלפון: 0528262490
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}