פנס לקסדה טקטית מדגם פצל סטריקס שחור PETZL STRIX VL E90AHB C

מק"ט : QX2BSIWJCT
 • 569.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  משלוחים
  השילוח יעשה עד 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה וקבלת אישור ההזמנה על מנת שנוכל לבדוק זמינות הפריטים ולאמת את אמצעי התשלום. שיטות שילוח:
  שילוח בצ'יטה שופס יתקבל בסניף המסירה הקרוב לביתך תוך 7- ימי עסקים.*יתכנו עיכובים שאינם תלויים בנו אלא בחברת ציטה שליחויות . עלות אריזה ושילוח בשירות ציטה שופס 30 ש"ח. ניתן לעקוב אחרי הפריט באתר של ציטה http://www.chitadelivery.co.il/cheetah-shops ,
  שליח עד הבית שילוח מתבצע על ידי חברת שליחויות ציטה אקספרס עד הבית תוך 3-6 ימי עסקים (השילוח הוא לכל הארץ כתובת פיזית לא תא דואר ). עלות שילוח עם ציטה שליחים או חברת שליחויות 49 ש"ח למוצרים עד 20 קילו.... למוצרים מעל 20 קילו או באריזה לא סטנדרטית נציא לכם הצעת מחיר למשלוח או לחילופין להגיע לאסוף מאצלנו בחינם

  משלוחים לחו"ל ניתן לבצע משלוחים מחוץ לישראל בשירות EMS של דואר ישראל , לקבלת אינפורמציה על השירות צרו איתנו קשר במייל לקבלת הצעת מחיר.

 • מדיניות החזרת מוצרים
  החלפת פריט תתאפשר רק כאשר מדובר במוצר חדש והוא במצבו המקורי, עם תווית מחוברת, תוך 14 ימי עסקים מקבלת המשלוח.
  יש לשים לב: אין אפשרות החזרה לפריטים שנקנו במבצע. הוצאות השילוח עבור פריט המוחזר יהיו על אחריותו של המזמין, האתר לא ישתתף בעלויות ההחזרה. כאשר הפריט ששלחת יגיע אלינו, ניידע אותך במייל כי הזנו עבורך קרדיט באתר בשווי הפריט שהוחזר או כי נשלח אליך פריט אחר. כתובת למשלוח חזרה: פרישמן 81 מושב קלחים משק 81 מיקוד 85350

  אחריות

  האחריות מבטיחה בצורה מלאה שהמוצרים שאנו משווקים נקיים מפגמים בייצור או בחומרים מהם הם עשויים. בכל מקרה של בעייה במוצר שיימצא שהיא נובעת מפגם שכזה היא תתוקן ללא עלות או שהמוצר יוחלף בחינם. בעיות הנובעות מבלאי נזק מטופלות במסגרת שירות הלקוחות שלנו (ראו בהמשך)

  משך האחריות נקבע על ידי היצרן או היבואן.

  ישנם כמה סוגי אחריות עיקריים-

  אחריות לכל אורך חיי המוצר- אחריות זו מכונה לעיתים בקיצור “אחריות לכל החיים”. אנחנו חושבים שזה מונח מבלבל ומטעה- מה זה “לכל החיים”- של מי- של המשתמש? של המוצר?
  ובכן, למוצרים יש אורך חיים, לכל מוצר יש בלאי טבעי ובסופו של דבר יש להחליפו. יותר מכך, אנשים שונים “גומרים” ציוד בקצב שונה. האחריות לכל אורך חיי המוצר אומרת שכל זמן שהמוצר במצב שמיש ותיקון הוא יטופל.
  אחריות לתקופת זמן קצובה- בד"כ משנה ומעלה. משך הזמן נקבע על ידי היצרן.
  אחריות מינימלית או מוצרים ללא אחריות- במקרים של חיסול מלאי בהנחה מופלגת עשוי להיות מצב בו לא תינתן אחריות על המוצר, או שתהיה אחשיות לפרק זמן קצר. במקרים אלו נציין זאת בדף המוצר.
  הנסיון שלנו מלמד כי רוב הבעיות שנתקלים בהן במוצרים נובעים בסופו של דבר מבלאי או נזק ולכן יש חשיבות לשירות שאנחנו נותנים עבור המוצרים.

  שירות-

  שירות הלקוחות שלנו נועד לטפל בבעיות שעשויות להתעורר עם השימוש במוצרים שאינן נובעות מפגמים כאלה או אחרים.

  במסגרת השירות ננסה לתת מענה לבעיות של בלאי או נזק או שבר. עם רצון טוב וחשיבה מחוץ לקופסא אנו יודעים למצוא פתרונות גם במקרים קיצוניים אולם יש לזכור כי לשירות שאנו נותנים ישנם כללי מסגרת וישנם מקרים בהם אין פתרון פשוט (במקרים קיצוניים בד"כ).

  כללי השירות עבור מוצרים נקבעים על ידי היבואנים של המוצרים שאנו מוכרים.

  שירות הלקוחות עשוי להיות כרוך בתשלום על השירות או הטיפול אולם חשוב לנו להדגיש כי אנו רואים בשירות ערך מוסף ולא מקור רווח ומשתדלים לצמצם למינימום את עלויות הטיפול במידת האפשר.


  זמן הטיפול-

  זמן הטיפול במוצרים הוא בד"כ על 30 ימי עבודה. יש לזכור כי רגע מסירת המוצר אלינו עליו לעבור למחסן היבואן לטיפול, לקבל טיפול ולחזור וזה דורש זמן. במקרים דחופים אנו מבטיחים לעשות כמיטב יכולתנו לזרז את התהליך.

פנס  לקסדה טקטית מדגם פצל סטריקס שחור  PETZL STRIX  VL E90AHB C
פנס ראש (ללא רצועה) עוצב ותוכנן בקפידה כך שיענה על דרישות כוחות הביטחון
אפשרויות נשיאה רבות: על הקסדה, על האפוד, על הראש או על הצוואר המנס מגיע עם מיתקון מובנה למסילה של הקסדה ותפס לווסט 
מאפשר לידיים להישאר חופשיות ופנויות לעבודה יעילה
מערכת סיבוב כפולה המאפשרת סיבוב אופקי (180°) ואנכי (120°)
תאורה לבנה המתאימה לראייה לטווח קרוב, לתנועה והסוואה
תאורה בצבעים כחול, ירוק ואדום לראיית לילה
חסכון בשימוש בסוללה: מעבר אוטומטי לתאורה חסכונית כאשר הסוללות עומדות להתרוקן
משקל: 95 גרם

פצל סטריקס VL הוא פנס ראש טקטי לכל מטרה, נהדר עבור אנשי צבא או אנשי צבא חמושים. זה נותן לך ארבע אפשרויות צבע שונות, כמו גם רמות בהירות מרובות. השתמש LED אדום עבור שמירה על ראיית הלילה שלך, או LED כחול לקריאת המפה. דגם סטריקס  VL נותן לך פלט מדהים סוללה AA יחיד עם LED מוסדר לתת לך ביצועים עקביים.

מה כלול: Petzl Strix VL headlamp עם רצועת הראש ואת הסוללה

תכונות של פנס סטריקס VL 
• שתי תצורות תאורה 
▹ LED לבן, 3 רמות בהירות: 
    ☼ גבוה - 40 לומן, פועל במשך 4.5 שעות, זורח 131 מטרים) 40 מטר ( 
    ☼ בינוני - 15 לומן, פועל במשך 20 שעות, (20 מטר) 
    ☼ נמוכה - 0.4 לומן, רץ במשך 65 שעות, זורחת 13 מטר (4 מטר) 
    ▹ תאורה צבעונית: 
    ☼ אדום - 1 לומן, רץ במשך 20 שעות, זורחת 13 מטר (4 מטרים) 
    ☼ ירוק - 1.5 lumens, פועל במשך 17 שעות, זורח 13 מטר (4 מטר) 
    ☼ כחול - 0.35 לומן, פועל במשך 17 שעות, זורח 6.5 מטר (2 מטר) 
• מיתוג של PETZL
   פצל סטריקס VL headlamp: ▹ לשלוף את המעבר מ "מנעול מצב " 
    ▹ סובב בכיוון השעון עבור צבע LED
    ▹ סובב שוב בכיוון השעון כדי לדלג על - ידי לחיצה על לחצן לבן, לבן בינוני וגבוה לבן 
    ▹ סובב נגד כיוון השעון מכל מצב למצב כבוי 
    ▹ לחץ על מתג הנעילה למצב נוכחי 
    ▹ רצף מיתוג: צבע >> לבן נמוך >> בינוני לבן >> לבן גבוה 
• כדי לעבור בין מצבי הצבעים: 
    ▹ סובב פעם אחת כדי להפעיל את הנורית הצבעונית 
    ▹ הלחצן והחוגה במצב כיוון השעון (SET / OFF) למשך 5 שניות 
    ▹ סיבוב בין אפשרויות הצבע (אדום, ירוק או כחול) על ידי סיבוב הכפתור נגד כיוון השעון 
    ▹ לאחר 4 שניות בכל צבע, הנורית תהבהב והצבע הזה ייבחר 
    ▹ רצף מיתוג: אדום >> כחול >> ירוק 
• SCAN (רגעי) פונקציה
    ▹ מכל מצב (כולל כבוי), סובב את המתג עד שתגיע למצב הרצוי 
    ▹ על סיבוב האחרון, החזק את המתג כל עוד אתה זקוק לאור 
    ▹ שחרר את המתג כדי לחזור למצב ההתחלה 
• מופעל על ידי סוללת AA אחת - לבחור אלקליין, ליתיום, או NiMH נטענת (אלקליין כלול) 
יכול לשמש פנס קדמי, לקצץ אפוד MOLLE, או המצורפת קסדה צבאית 
    ▹ עם המצורף הליבה OPS המצורפת או אופציונלי קסדה הר אביזר 
• מנורה מסתובב 180 מעלות על גבי תא הסוללות 
• אור שלם יכול להסתובב עד 120 מעלות בעת 
חיבורו 
• קליפ נירוסטה לחיבור למכנסי MOLLE • אמצעי מדידה בגודל 3.5 "x 2.3 x" גבוה 
• שוקל 3.3 גר 'עם סוללה
• נורית רגולטורית להבהרה מתמדת לאורך כל חיי הסוללה 
• בניית פולימר עמיד 
• IP67 מדורג למים ואבק מפני מים (מתחת למטר אחד של מים למשך 30 דקות) 
• טיפה שנבדקה עד 2 מטרים 
• כולל פנס קדמי של פסטל סטריקס VL, כיסוי ראש בד, AA סוללה אלקליין 

 

נשארו כמויות בודדות שאריות מעסקה שבוצעה 
לפני ביצוע ההזמנה יש ליצור קשר טלפונית לבדיקת זמינות, צבע, דגם ומידה במלאי 052-8262490

ראשי / תנאי שימוש
תנאי שימוש
כללי
אתר frishman81 הוא אתר אינטרנט המוכר מוצרים דרך האינטרנט. האתר הינו בבעלות החברה די.אס.או סחר ע.מ 558181343 ("המפעיל"). המכירה נעשית הן באמצעות מכירה באתר והן במכירה טלפונית. בכל מקום בתקנון זה שיש שימוש בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע. שימוש באתר ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה ע"י האתר, מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינו מסכים לתנאי מתנאיו הוא מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר ולא להצטרף למועדון הלקוחות. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שהוא שיעשה על ידי הלקוח (להלן "לקוח") באתר, ומהוות את הבסיס המשפטי בין הלקוח לאתר.

הליך הרכישה
רכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת. אי מילוי מלא ומדוייק של הפרטים עלול לגרום לכך שהמפעיל לא יוכל לספק את ההזמנה. חיוב הלקוח בגין המוצר, יתבצע דרך כרטיס האשראי, לאחר שיאשר את ביצוע ההזמנה במקום המתאים לכך ובהתאם לנהלי חברת הסליקה. למען הסר ספק, משלוח הדואר האלקטרוני ללקוח אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את האתר. רק הרישום שנרשם במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות. אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי, והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע החל מיום בו אושרה העסקה ע"י חברת האשראי. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברת האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה המזמינה אותו להסדיר את התשלום כתנאי לביצוע ההזמנה.
לקוח רשאי לבצע הזמנות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן: (1) הלקוח כשיר לבצע פעולות משפטיות. למען הסר הספק, שימוש בכרטיס אשראי במסגרת הרכישה באתר מהווה חזקה חלוטה לכשרותו המשפטית של בעל הכרטיס לבצע את העסקה.(2) הלקוח הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל או בחו"ל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי (3) הלקוח הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת פיסית בישראל.

אספקה והובלת המוצרים
האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה, תוך המועד הקבוע בדף המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר. האתר לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח. זמני אספקת המוצרים המצויינים כוללים רק ימי עסקים (ימי חול שאינם ימי שבתון בישראל, ערבי שבת וחג, שבתות וחגים לא יבואו במניין זה (להלן: "ימי עסקים") .. חשוב לציין שבכל רכישה, הלקוחות יקבלו את המוצר שרכשו לפי התיאור שלו באתר, במידה ולא קיבלו את המוצר שהזמינו יהיו הלקוחות זכאים להשיב את המוצר ולקבל את כספם חזרה.

שירות לקוחות
שאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים באתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני. האתר יעשה את מרב המאמצים להתייחס לכל פנייה אליו בתוך 24 שעות, וזאת בתור שירות למשתמשי האתר.

צור קשר

פרישמן 81 מושב קלחים
כתובת: משק פרישמן 81 מושב קלחים
מספר עסק: 558181343 די.אס.או סחר
טלפון: 0528262490
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}