THERMOBALL TRICLIMATE JACKET woman

5OGGJK0M5N
 • 1,050.00
  1,800.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  כל המוצרים ניתן לאיסוף מהחנות אחרי תיאום ווידוי מלאי בחנות בטלפון 0547715550
 • מדיניות החזרת מוצרים
  החלפת פריט תתאפשר רק כאשר מדובר במוצר חדש והוא במצבו המקורי, עם תווית מחוברת, תוך 14 ימי עסקים
  יש לשים לב: אין אפשרות החזרה לפריטים שנקנו במבצע.

  אחריות

  האחריות מבטיחה בצורה מלאה שהמוצרים שאנו משווקים נקיים מפגמים בייצור או בחומרים מהם הם עשויים. בכל מקרה של בעייה במוצר שיימצא שהיא נובעת מפגם שכזה היא תתוקן ללא עלות או שהמוצר יוחלף בחינם. בעיות הנובעות מבלאי נזק מטופלות במסגרת שירות הלקוחות שלנו (ראו בהמשך)

  משך האחריות נקבע על ידי היצרן או היבואן.

  ישנם כמה סוגי אחריות עיקריים-

  אחריות לכל אורך חיי המוצר- אחריות זו מכונה לעיתים בקיצור “אחריות לכל החיים”. אנחנו חושבים שזה מונח מבלבל ומטעה- מה זה “לכל החיים”- של מי- של המשתמש? של המוצר?
  ובכן, למוצרים יש אורך חיים, לכל מוצר יש בלאי טבעי ובסופו של דבר יש להחליפו. יותר מכך, אנשים שונים “גומרים” ציוד בקצב שונה. האחריות לכל אורך חיי המוצר אומרת שכל זמן שהמוצר במצב שמיש ותיקון הוא יטופל.
  אחריות לתקופת זמן קצובה- בד"כ משנה ומעלה. משך הזמן נקבע על ידי היצרן.
  אחריות מינימלית או מוצרים ללא אחריות- במקרים של חיסול מלאי בהנחה מופלגת עשוי להיות מצב בו לא תינתן אחריות על המוצר, או שתהיה אחשיות לפרק זמן קצר. במקרים אלו נציין זאת בדף המוצר.
  הנסיון שלנו מלמד כי רוב הבעיות שנתקלים בהן במוצרים נובעים בסופו של דבר מבלאי או נזק ולכן יש חשיבות לשירות שאנחנו נותנים עבור המוצרים.

  שירות-

  שירות הלקוחות שלנו נועד לטפל בבעיות שעשויות להתעורר עם השימוש במוצרים שאינן נובעות מפגמים כאלה או אחרים.

  במסגרת השירות ננסה לתת מענה לבעיות של בלאי או נזק או שבר. עם רצון טוב וחשיבה מחוץ לקופסא אנו יודעים למצוא פתרונות גם במקרים קיצוניים אולם יש לזכור כי לשירות שאנו נותנים ישנם כללי מסגרת וישנם מקרים בהם אין פתרון פשוט (במקרים קיצוניים בד"כ).

  כללי השירות עבור מוצרים נקבעים על ידי היבואנים של המוצרים שאנו מוכרים.

  שירות הלקוחות עשוי להיות כרוך בתשלום על השירות או הטיפול אולם חשוב לנו להדגיש כי אנו רואים בשירות ערך מוסף ולא מקור רווח ומשתדלים לצמצם למינימום את עלויות הטיפול במידת האפשר.


  זמן הטיפול-

  זמן הטיפול במוצרים הוא בד"כ על 30 ימי עבודה. יש לזכור כי רגע מסירת המוצר אלינו עליו לעבור למחסן היבואן לטיפול, לקבל טיפול ולחזור וזה דורש זמן. במקרים דחופים אנו מבטיחים לעשות כמיטב יכולתנו לזרז את התהליך.לשאלות ופרטים נוספים ניתן ליצור קשר מול החנות 0547715550
  האתר הינו בבעלות החברה די.אס.או סחר שניר פרישתא ע.מ 037170867 ("המפעיל").

DETAILS

Conditions can change by the hour during all-day outdoor exploration, be prepared for anything with this 3-in-1 layering system that delivers best-in-class protection in wet, cold conditions. The heathered, waterproof exterior shell with stretch shields a warm, zip-in liner jacket that's insulated with our new, ultralight ThermoBall™, powered by PrimaLoft™ clusters at the core and PrimaLoft® sleeves for versatile warmth.
Developed in partnership with Primaloft, Inc., ThermoBall is a revolution in insulation technology. Unlike traditional continuous-filament synthetic insulation, the small, round PrimaLoft synthetic-fiber clusters closely mimic down clusters, trapping heat within small air pockets to retain warmth. Independent clo testing by Kansas State University has shown that ThermoBall has warmth equivalent to 600 fill goose down. As a result, ThermoBall can offer the lightweight warmth and compressibility of down with the wet-weather insulating performance of synthetic insulation.

This waterproof, breathable technology utilizes a polyurethane (PU) coating that consists of a tri-component, multi-layer formula for waterproof protection, moisture permeability and durability. It's been lab- and field-tested to ensure the best possible durability and function.  

 • Waterproof Rating: 25 PSI minimum after 20 launderings
 • Breathability: 750-800 g/m²/24 hours average

FEATURES

 • 3-in-1 outdoor jacket pairs a waterproof, stretch shell with a zip-in liner jacket that features our new ThermoBall™ insulation and PrimaLoft® insulation
 • [Outer jacket] Waterproof, breathable, seam sealed
 • Zip-in-compatible integration with complementing garments from The North Face®
 • Fully adjustable attached hood
 • Pit-zip vents
 • Exposed front zip
 • Secure-zip Napoleon chest and hand pockets
 • Velcro® adjustable cuff tabs
 • Hem cinch-cord
 • Media compatible
 • [Liner jacket] ThermoBall™ liner with PrimaLoft®-insulated sleeves and bottom panels
 • ThermoBall™ offers the lightweight loft, warmth and compressibility of down with the wet-weather insulating performance of synthetics.
 • Two secure-zip hand pockets
 • Bound cuffs

PRODUCT SPECIFICATIONS

Style:
C647
Fabric:
Shell: 148 G/M² HyVent® 2.5L—86% Polyester, 14% Elastane / Insulation: PrimaLoft® ThermoBall™ Center Front And Back Panels; PrimaLoft® Sleeves And Bottom Panels
Avg Weight:
780 G (27.51 Oz)
Length From Center Back:
27.5”
Source:
Imported
Guarantee:
Lifetime Warranty
x

#{title}

#{text}

#{price}